Web Tasarım Ankara

Hakkımızda


Erenoğlu GrupERENOĞLU grubu 1994 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Danışmanlık, Hayvancılık ve Dil Hizmetleri olmak üzere üç gruptan oluşmaktadır. Her bir şirket kendi bünyesinde, alanında tecrübeli uzmanlarla çalışarak katma değer yaratmaktadır.
 
Firmamızın için en değerli yatırım “insan”dır. Ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren firmamız din, dil, ırk, cinsiyet ve siyasi görüş ayırt etmeksizin;  güvenilir, dürüst, tutarlı, prensiplerinden ödün vermeyen yaklaşımıyla çalışanlarının niteliğini sürekli artırarak bireysel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Temiz, sağlıklı, sevgi ve saygı dolu çalışma ortamında hizmet üretmeyi ilke edinerek mükemmeliyetçilik anlayışından asla vazgeçilmemektedir.
 
Bilgiyi; Hizmete, Üretime ve Ekonomik Değere dönüştürme amacıyla yönetilen firmamız 25 yıllık engin tecrübesiyle müşterilerine birçok konuda hizmetler sunmaktadır. Sayısız platformda başarılara imza atan Erenoğlu, Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayarak her geçen gün büyümektedir.
 
ERENOĞLU DANIŞMANLIK sunmuş olduğu profesyonel hizmetlerle sektöründe bir marka halinde gelmiştir. Yatırımcılarına müspet ilimin ışığında hizmetler sunarak emin ve kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir.
 
Erenoğlu GrupMİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ
Misyonumuz profesyonel, yenilikçi ve geleceği kurgulayan yaklaşımımızla etkin bilgiye en hızlı şekilde ulaşıp, bilgiyi en verimli şekilde değere dönüştürmek, yatırımcılarımız için yarattığımız değeri sürekli daha fazla büyütmek ve bu değeri olabildiğince ülkemize yaymaktır. 
Bilgiyi kendisine rehber edinerek, üretim ve katma değer yaratmak isteyenlere, hedef ve yol göstererek STRATEJİK DANIŞMANLIK sunma görevini üstlendik. 
Ülkemizin kaynaklarından ucuz ve kaliteli mal ve hizmet üretmenin en iyi yolu bilgiyi kullanmaktır. 
Bu itibarla, bilgiyi üretime, eğitime ve ticari değere dönüştürerek hizmet sunmayı kendimize misyon edindik.
 
  • Basında Erenoğlu

    Basında Erenoğlu

    Erenoğlu hakkında basında çıkan haberlere göz atmak ister misiniz?

Kategori: Biz Kimiz