Web Tasarım Ankara

Hakkımızda


Erenoğlu Grup

Erenoğlu

ERENOĞLU GRUBUN ilk Şirketi 1994 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Grubumuz, DANIŞMANLIK, DIŞ TİCARET, HAYVANCILIK VE DİL HİZMETLERİ olmak üzere dört gruptan oluşmaktadır. Her bir şirket kendi bünyesinde ve alanında tecrübeli uzmanlarla çalışarak katma değer yaratmaktadır.

Firmamızın için en değerli yatırım “insan”dır. Ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren firmamız din, dil, ırk, cinsiyet ve siyasi görüş ayırt etmeksizin; güvenilir, dürüst, tutarlı, prensiplerinden ödün vermeyen yaklaşımıyla, çalışanlarının niteliğini sürekli artırarak bireysel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Temiz, sağlıklı, sevgi ve saygı dolu çalışma ortamında hizmet üretmeyi ilke edinerek mükemmeliyetçilik anlayışından asla vazgeçilmemektedir.

ERENOĞLU GRUP, üretmiş olduğu mal ve hizmetlerle sektörlerinde bir marka halinde gelmiştir. Müşterilerine müspet ilimin ışığında mal ve hizmetler sunarak emin ve kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir.

 

Erenoğlu Grup

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz profesyonel, yenilikçi ve geleceği kurgulayan yaklaşımımızla etkin bilgiye en hızlı şekilde ulaşıp, bilgiyi en verimli şekilde değere dönüştürmek, müşterilerimiz için yarattığımız değeri sürekli daha fazla büyütmek ve bu değeri olabildiğince ülkemize yaymaktır. Bilgiyi kendisine rehber edinerek, üretim ve katma değer yaratmak isteyenlere, hedef ve yol göstererek STRATEJİK mal ve hizmetler sunma görevini üstlendik.

Ülkemizin kaynaklarından ucuz ve kaliteli mal ve hizmet üretmenin en iyi yolu bilgiyi kullanmaktır.

Bu itibarla, bilgiyi üretime, eğitime ve ticari değere dönüştürerek mal ve hizmetsunmayı kendimize misyon edindik.

  • Basında Erenoğlu

    Basında Erenoğlu

    Erenoğlu hakkında basında çıkan haberlere göz atmak ister misiniz?

Kategori: Biz Kimiz