Web Tasarım Ankara

Hakkımızda


Erenoğlu Grup
Değerli Ziyaretçi,
 
Firmamızın Dil Hizmetleri Sitesine Hoş Geldiniz.
 
ERENOĞLU 1994 yılında Ankara’da kurulmuştur.
 
Dünya ticaretinin hızla küreselleştiği ve de iletişimin ön plana çıktığı bu yıllarda, ülkemiz dış ticaretinde ve ilişkilerinde dil hizmetlerinin önemi her geçen gün artmaktadır.
 
Bu itibarla, sadece ulusal değil, uluslararası hizmetler de sunan firmamız, kendi çatısı altında entegre hizmet vermekte olup,faaliyet alanlarına DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK hizmetlerinin yanı sıra DİL HİZMETLERİni de ekleyerek, çalışmalarını etkin bir şekilde sürdürmektedir.
 
Danışmanlık ve Dil hizmetlerinin Türkiye’de öncülerinden olan firmamız 1997 yılında faaliyet alanında TSE (Türkiye Standartlar Enstitüsü) Hizmet Yeterlilik Belgesi alan İLK firma olma gururunu taşımaktadır.
 
Erenoğlu Grup
Mesleğin içinden bir yönetici olarak, uluslararası çalışmalarda lisanın iletişim hızı ve dünyaya bağlanma açısından çok önemli bir araç ve sorumluluk olduğunu önemle vurgulamak istiyorum. Faaliyet alanlarında 25 yıllık deneyim ve know-how’a sahip firmamız bu noktada çok önemli bir görev üstlenmektedir.
 
Kalite, müşteri ilişkileri, ulaşılabilirlik, zamanında teslim, profesyonellik ve esneklik ilkeleri bizim ilkelerimizdir, bir başka deyişle başarının ilkeleridir. Amacımız bu başarıyı ülkemiz ve dünya standartlarında hiç durmadan devam ettirmek ve geliştirmektir.
  
Bu vesile ile çalışma ekibime teşekkür ediyor, sizlere sitemizde iyi gezintiler diliyorum.
 
 
Saygılarımla,
 
Nazik ERENOĞLU
Şirket Müdürü
 
 

ERENOĞLU VİZYONU

Kurulduğu günden bugüne ve bugünden yarına, firma prensiplerimizden asla taviz vermeden, hizmetlerimizde müşteri menfaatleri ön planda tutularak, yüksek kalitede hizmet sunmaktır.
 

ERENOĞLU MİSYONU

Doğru, güvenilir, profesyonel ve kaliteli hizmetleriyle müşteriyi arayan değil, aranan firma olmak ve önde gelen firmalar arasında yerimizi almaktır.
Dil Hizmetleri  sektörünü ülkemizde standartları belirlenmiş ve tüm kesimler tarafından önemi ve değeri bilinen, “profesyonel” bir meslek grubu haline getirerek, dil hizmetleri sektöründe farkındalık yaratmaktır. 
  • Basında Erenoğlu

    Basında Erenoğlu

    Erenoğlu hakkında basında çıkan haberlere göz atmak ister misiniz?